KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9502739
nr 950 2739
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), Stämpelsignerad, "järnvägsvagnar mellan hus, Flen" 23x30 (löst blad)
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 mars 2015
kl 20:34:04
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning